Коментирајте

21 јуни 2005

Изминативе 2-3 дена се случија низа интересни ствари. Немам време да дадам свој осврт на се па ќе ве оставам вие да искоментирате. Иначе има многу. Прво пласманот на женската ракометна репрезентација на Македонија на Светското Првенство во Русија кое ќе бидне во декември годинава. Екипата на Парма обезбеди опстанок во Серија А. На последната Формула 1 трка се случија разни баханалии.... Има многу што да се искоментира.... Јас утре полагам!

Поздрав!

2 коментари:

Blogger Karakash рече...

Skrsi noga:)

18:27  
Blogger Shepard рече...

Скрши мраз! (тоа беше у уметничко лизгање?! :-) )

18:30  

Објави коментар

Врски до објавата:

Создај врска

<< Дома